תאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מונה:

בריאות, סוכרת, INFLAMMATION          
 

 

ברוכים הבאים לאתר חברת, פישר טכנולוגיות וסחר בינלאומי  (1986). נכון כי החברה  עוסקת בעיקר בטכנולוגיות מתקדמות שאינן רפואיות,  אך העורך  (אני,  מאיר ) גם "משוגע" כתחביב רב שנים בנושא רפואה אלטרנטיבית. הרווח כולו שלך. בקרוב ינתן גם ייעוץ מקצועי ע"ס המידע מאתרי הקישורים להלן. לבריאות ורפואה שלמה ! אתם מוזמנים ליצור קשר.

בריאות ? בדורנו ?? הכיצד ???  GMO ,INFLAMMATION תרופות-פטנט!  זיהום סביבתי!  ועוד.

הבורא ???.ברא גם את כל התרופות מן הטבע, כדי לרפא את מחלותינו. עדיין לא סיימנו למצוא את כולן, אך רובן נמצאות. הבורא האחראי על בריאותנו ואנו כעזר, נעזור לך להשיגן ! . משמעות הנאמר, אילו מזוננו היה מן הטבע לפי תכנון הבורא היינו משוחררים מכל המחלות, או מרובן.
כדברי הרמב"ם  והיפוקרטס  "יהיו מזונותינו לתרופותינ ותרופותינו למזונותינו".
יחד עם הנאמר, מתעוררת שאלה ללא תשובה ברורה. מדוע נמצאו מחלות כרוניות זהות לדורנו ב-60 המומיות המצריות ?

דף זה, מוקדש לפריקת תיסכולנו  מהרפואה המודרנית, זו שאינה עוסקת ב"מכונאות" כלומר בניתוחים .אלא מספקת תרופות מרשם "פטנט" שאינן מן הטבע. גופנו לא תוכנן ע"י הבורא, האל, האבולוציה, אנונקי, (לא במקרה באבולוציה חבוי שם ה אל) לעמוד בלחצים שיוצרות תרופות הפטנט, לכן מתפתחות  הפרעות כרוניות שונות.  כמובן כי הזיהום הסביבתי במים, במזון, באוויר,מזון מהונדס, חומרי ניקוי וכימיקלים בבית ובעבודה, חומרי הדברה במזון, לחץ נפשי, זיהומים ביולוגיים, קרינה אלקטרו-מגנטי,הם הם הרבים, הגורמים הראשיים לפגיעה בגופנו, ע"י גירוי דלקתי של תאי גופנו - INFLAMMATION,   הרעלתנו,  והתפתחות תופעות לוואי כמחלות כרוניות. אולם, יש תקווה, אם נמשיך לקרוא. להבין ולהפנים. ישנם פתרונות מן הטבע למחלות הכרוניות, ללא תופעות לוואי. צאו וחפשו או התקשרו.
קיימות גישות אלטרנטיביות שפותחו ע"י רופאים/מרפאים שעברו לצד השני, האלטרנטיבי. לדעתם ישנן תרופות על בסיס טבעי לכל המחלות הכרוניות .לריפויין או להקלה משמעותית בתסמינים ובסבל הקיים.
הרופאים "שלא במתכוון" עוזרים לתעשיית התרופות לקדם את מכירת והטמעת התרופות ככל האפשר. המיליארדים זורמים בכמויות אדירות ויוצרים לחץ כספי גבוה על החברה שצריכה לממן מחיר זה. אחד הרופאים שעבר לצד השני מכנה את  חבריו הרופאים, "הרופא אינו ידידך", הוא מתפרנס ממעשיו,  זה תקין חוקית אך מריח רע. לא ניתן להבין את הרופאים ושבועת הרופא וכיצד  נכנעו לתעשיית התרופות. ואינם מתמרדים  ? 
אך גם לזה נגיע בבוא העת, תרופות מן הטבע קיימות, אך לא מוכרות  מספיק. אנחנו כאן לשינוי המתבקש!, אל תלכו בבקשה. גם הרופאים יגיעו לשם. מתי ???
הידעתם ??? התקציב  השנתי בארה"ב, רק סביב מחלת הסוכרת, 300,000,000,000 דולר. התקציב השנתי סביב הסרטן 5.000,000,000 דולר.  התקציב סביב השמנה 300,000,000,000. והיד עוד נטויה  למחלות כרוניות רבות.האם נראה לכם כי תעשיה זו רוצה לרפא את המחלות  ולאבד תקציב שנתי זה ???  לא מוחלט לגמרי !!! אז מה התוצאה ??? טיפול בתרופות פטנט לטיפול בתסמינים ולא טיפול בגורמי המחלות האמיתיים. אז כיצד הרופאים דואגים לעצמם ?? אולי יש להם פתרונות אחרים ??? אולי אלטרנטיביים ???? לדוגמא 8 מתוך 10 רופאים לא יטפלו בעצמם בכימותרפיה. מדוע ??
אנחנו מתכוונים להציג בקרוב, תרופה אמיתית הנמצאת בבדיקה, למספר מבין המחלות הכרוניות ובחינם. מלבד עלות בסיסית ונמוכה לרכישת  תוספי מזון. כל זאת אם המערכת לא חעצור אותנו באלימות.  ומי בא לעזרתנו מאמריקה הרחוקה בפברואר 2017 ? הנשיא החדש טרמפ, עם שחרורן של כ-50 תרופות טבעיות וחסויות עד כה, ללא מרשם  או הגבלת רשויות ה- FDA   תוך פגיעה משמעותית בFDA ובמחזור 1.2 טריליון דולר של חברות התרופות. גם אנחנו כאן לעזרתכם.. וכמובן ללא תופעות לוואי, שוב, נודה לנשיא ארה"ב טרמפ. על העזתו, לה אנו מחכים זמן רב ומבוזבז לחלקנו ולאלה שהלכו מאיתנו בתרם עת. הנשיא פעל בניגוד ברור ביחס לקודמו, הנשיא אובמה, שהיה יד ימינם של הרשויות והפרמה.


המידע שמוזכר בדף זה,  נגזר מאתרי רופאים מפורסמים בעולם שעברו לצד השני לאחר שנוכחו להבין כי הפתרונות המוצעים ע"י הרפואה ותרופות הפטנט אינם  פועלים כפי הצפוי והרצוי, תוך סיכון עתידם המקצועי בתוך המערכת הרפואית. רופאים אלו תחת לחץ ואיום מתמיד של הרפואה המקובלת, עד כדי נידויים מלעסוק ברפואה.

הנושאים הרפואיים בהם דנים הרופאים והקישורים להלן: תרופות מן הטבע כתחליף לתרופות הפארמה, המאריכות את חייך  ומשפרות את איכות חייך בהשוואה לתרופות הפארמה, על סמך נסיון של עשרות/אלפי שנים למחלות הכרוניות להלן  והפרעות נוספות רבות.

סרטן לסוגיו השונים, 200.
לב מוח  וכלי הדם
כולסטרול - השקר וההטעיה השיטתית הממיתים, לא יאומן !!!
סוכרת מסוג 2.
ארטריטיס-כאבי פרקים ואחרים.
אלצהיימר, דמנציה, פרקינסון, טיטינוס   וזכרון.
לחץ דם, כלי דם והרכב הדם.
תרופות הסטטינים וכולסטרול.  השקר הגדול.
בעיות שינה במיוחד בגיל מתקדם.

עייפות ואנרגיה, השמנה, לחץ,   אלרגיות, החיסון הטבעי, בעיות הגבר והאשה,נשירת שיער,חילוף החומרים ועיכול, ראייה, מוח, עוד ועוד........, עד 100,000 הפרעות ומחלות לאדם, לא יאומן כמה מורכב האדם והחי,
מלאכת הפאר של הבורא, אלוהינו  והטבע...

ניתן לקבל ייעוץ בתחום תאי גזע בוגרים לריפוי/הקלה במחלות כרוניות שונות מתוך הנ"ל.

 


קישורי האתרים להלן, הם לאתרי הרופאים שעברו לצד השני (אלטרנטיבי) ומציעים את הפתרונות לבריאות בגישה נכונה, טובנ וטבעית. מידע זה מסופק בהתנדבות ללא כל עמלות או הטבות מטעם המוזכרים או אחרים ! מוזמנים לבקר ולהגיב  !!! 
יתכן כי בעתיד המדיניות תשונה.
 
         WWW.BESTHEALTHNUTRITIONALS.COM        
 

טיפים מומלצים,תוספים, מזון, מן הטבע,  לבריאותך.גזורים מהאתרים להלן.
יש להתייעץ עם הרופא שלך, אם הוא אמיץ ופתוח לכך במחשבתו ??? ! למעשה מחוייב לתרופות מרשם.
זכרו, אנו בשר ודם, רגישים לסובב אותנו ולבסוף משלמים בקופת בריאותנו. הקדם תרופה מן הטבע למכה מן התרופה.


חצי לימון סחוט וכף שמן זית, בכוס מים בבוקר ולאחר מכן, למטבוליזם  טוב לכל היום. 

מי שתיה-לא מהברז ולא מבקבוק פלסטי, כלומר, רק ממטהר מים אמין ללא כלור ופלואור.
לאחרונה, נמצא קשר בין פלואוריד במים  שפוגע ב- IQ בילדים!

כורכום-כורכומין ,הקלה בכמעט כל מחלות האדם.

סוכרתי ??? שאל כיצד לשפר את המדדים, טבעית: לחץ-הדם,רמת גלוקוז ,
כולסטרול, טריגליצרידים ומחלו כרוניות רבות נוספות ???.  

גם ראשי הפארמה, מתעשיית התרופות, חולים במחלות כרוניות ללא הצלחה בריפוי מחלתם. האם תעשיית התרופות בדרך לבית העלמין ???   אם אינה מצליחה לעזור לראשי הפארמה ??? לא ולא,
סכומי הכספים שגוזלים לכיסם מסנוורים כל כך, כי לא איכפת להם שאין מרפא.  מדכא!!!


בננות-  לא  בשלות מידי לסובלים מסוכרת. (ויטמין K)

משחת שיניים המכילה פלואוריד ?  חשש כגורמת לסוכרת.יש לשטוף היטב משאריות משחה/פלואוריד.

חומרי הדברה, קוסמטיקה,שמפו,סבון... כולם חשודים כמעוררי סוכרת ומחלות נוספות.

לחץ בחייך ? סיכוי מוגבר למחלות לב, סוכרת, סרטן ורבות אחרות ! ניתן למנוע אותן !!!!. לי הרופאים לא סיפרו כיצד למנוע  וחטפתחי שבץ. כעת אני יודע,  לאחר מחקר עצמי לאורך 3 שנים.

גלולות שינה מקצרות את חיינו

תרופות לכולסטרול, סוכרת..... מקצרות חיים.

כאבים ?? משתמש/ת בתרופות כאדוויל ( NSAIDS) ?  מסכן את חייך!

עודף שעות נוספות בעבודה ? מכפילות סיכוייך לדכאון.

חוסר שינה ? פוגע ב DNA  כבר לאחר מספר ימים.

סוכרתי? מסוג 2 ? הוגדרה לאחרונה כמחלה אוטואימונית דלקתית ולא מטאבולית/ מקור המחלה  אינו בצריכת סוכר, אלא בדלקות בגוף, הניתנת  לריפוי מלא בתחליפים  טבעיים לתרופות כמטפורמין ואחרות.
לאחרונה הודו ראשויות  הFDA בארה"ב כי התרופות גורמות למחלות לב ואחרות.
שאל/י כיצד ניתן להתמודד עם המחלה ולמגרה אחת ולתמיד ולא רק את התסמינים. לחץ דם, כולסטרול.  רמת הסוכר בדם תרד פלאים תוך מספר ימים  ותוך כדי שיפור ערכים אחרים בדם ובגוף, כירידה במשקל. כל זאת בטיפול ביתי קל לביצוע.
לא תנסו ??? המחלה ותסמינה עלולים להחמיר קשות!
הידעתם ? הסוכרת מזינה את מחלת הסרטן,  אלצהיימר ומחלות נוספות רבות,  


סוכרתי ? לא לבננה ואפרסק בשלים מידי , כן לתפוח.

סוכרתי ? מזון מומלץ :שעועית, ירקות עליים ירוקים,ברוקולי, ביצים, אוכמניות, שבולת שועל, אגוזי המלך, שקדים, יוגורט. ירקות מבושלים - בצל, חצילים, פטריות, פלפל, גזר, ארטישוק, אפונה,.כרוב ניצנים, לימון, עדשים,  שעורה, תרד,  בטטה, קטניות, סויה מותססת - מיסו, טמפה, טופו, נאטו. תה רגיל וירוק.

סוכרתי ? עדיין לא ?  ויטמינים:  B קומפלקס, B12, D3 ו-?? יעזרו לך! להרחיקה.

סוכרתי ? מזון אסור : בשר על האש, בשר אדום, מזון מעובד, גבינות שמנות?, מזון מטוגן,        
  משקאות ממותקים,  ממתיקים מלאכותיים, קמח ולחם לבן, אורז לבן.

סוכרתי, נוטל תרופות מרשם ? ה- FDA הוציא אזהרה ל-5 תרופות מקובלות העלולות לגרום לאירועי לב...

שומן עודף ? דיאטות לא מצליחות ?  מחלות כרוניות ?יש לשנות את הגישה השגוייה !   הורדת קלוריות לא עוזרת ! אלא יש לשנות את התפריט. הגבלת מזון שומני לא עוזרת ! להיפך יש לצרוך מזון שומני ! להפסיק לצרוך סוכר
ודומיו !  כקמח לבך ומיצי פירות ותחליפי סוכר מסרטנים !
לירידת משקל רצינית, יש לצרוך  מאכלי-על טבעיים ומשלימי תזונה, לדוגמא, כורכומין, ...............
שמנים מומלצים: קוקוס לטיגון, זית לבישול, שניהם לסלטים.
כולסטרול ? לוקח סטטינים ? סיכוי  גבוה יותר ללקות במחלת לב , אלצהיימר  ובסוכרת! כדאי לצרוך מזונות מומלצים כ: אבוקדו, לימון, שמן זית וקוקוס שום, אגוזים, שקדים, תרד, 
Oats and Barley plant sterols and stanols
לפי ה-USDA אין קשר בין כולסטרול ואירועי לב. 70% מאירועי הלב לא מתרחשים באנשים בעלי כולסטרול גבוה!

גבר ? ירד לך החשק ?? ספגת יותר מידי חומרי הדברה, שאריות פלסטיק,  אכלת סויה ?,  רמת הקורטיסול עלתה עם מתח החיים!רמת הטסטוסטרון ירדה! ורמת האסטרוגן עלתה! אולי גידלת שדיים ?  אולי אתה כבר לא גבר ???. לא! להכל! בוא נחזיר לך את הגבריות למעמד הרצוי עם הדיאטה  הצמחית והטבעית וכורכומין. 

חושש משבץ מוחי,התקף לב ? nattokinase ! מדלל הדם הטבעי מיפן ומפרק קרישים בדם VIELIGHT
ניקוי כללי של משקעים בכלי הדם ?, הכולסטרול המחומצן, (לא LDL)  בגופנו לאורך כ-100,000 ק"מ, ללא סטטינים הגורמים לסוכרת,  ע"י הפסקת צריכת שמנים צמחיים ומעבר לשמן מבריא אחר ???
תרומת דם מחדשת תאי דם להקטנת הסיכויים להתקף לב ושבץ מוחי.

סרטן ? קיים פרוטוקול לריפוי כבר מ 1925! ניתן "להרעיבו"  ל"מוות" , ע"י דילול כמות הסוכר ממנו מתקיים.
70% מתושבי ארה"ה, ו-88% מחולי הסרטן  נגועים בגופם בנגע פטרייתי, כלומר יש להשמידה מיידית לפני שיהיה מאוחר מידי, כלומר חולי בסרטן.  לטיפול פשוט וזול
אנחנו כאן. הטיפול  באנטיביוטיקה אינו עוזר, נהפוך הוא, האנטיביוטיקה  עוזרת להתפתחות הפטרייה...
לבדיקה עצמית ראשונית, האם נגועים בפטרייה? , ניתן להתייעץ. 

בבדיקות  לאחר כריתת-שד נמצא כי ל99% מהנבדקות קיים מזהם PARABEN שמקורו במזון ומוצרי קוסמטיקה. החומר מוגדר ומשמש כחומר משמר, נמצא כפוגע בתאי המיטוכונדריה.
צרבת ? חצי לימון סחוט בכוס מים.

פופקורן ? עדיף שלא!

תוסף ????,  מצת חיוני לתקינות פעולת הלב והגוף, במיוחד עם  לוקח סטטינים לתיקון נזק אפשרי. 

מינרלים במזון ? הולכים ומתמעטים בקרקע ובמזוננו. יש להשלימם בתוספים.

קליטת הסידן,לחיזוק העצמות, שימור כלי הדם ואריכות ימים,  בעזרת נטילת ויטמין D ו K2. 

מינרל ופרי הקסמים ???? לשיפור במצבי סוכרת, סרטן, דם ולב.... ועשרות הפרעות נוספות, מוזמנים לייעוץ.

שום ולימון מומלצים בארוחות, לניקוי כלי הדם.

קפה וקקאו מכילים נוגדי חמצון ומומלצים לבריאותנו..

שוקולד  דל סוכר , ברכה לבריאותנו ע"י נוגדי החמצון.

שייק ירקות עליים בתוספת מעט פרי, טריים, לבריאותנו, לניקוי הרעלים מהגוף.

דבש דבורים טהור, מכיל 16 סוגי נוגדי חמצון, מומלץ לחולים ובריאים כאחד. גם לחולי סרטן וסוכרת ובמידה.

 

 

פישר טכנולוגיות וסחר בינלאומי (1986)   יואב שחם 3ב, ת.ד. 1414, מזכרת בתיה 76804

Fisher TEC  Intl Traders (1986) , 3b Yoav-Shaham St, POB 1414, Mazkeret-Batia, Israel 7680400

טל'- 972544236802   -  Tel


 fisherma@inter.net.il

0544236802 דר מאיר פישר

לייבסיטי - בניית אתרים